Валверде ги подгреа шпекулациите дека Барселона размислува за Мората

Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде призна дека Барселона сака да се засили на напаѓачката позиција, а шпанските медиуми тврдат дека клубот е заинтересиран ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на шпанскиот шампион Барселона, Хосеп Марија Бартомеу обелодени кој стратег ќе го води каталонскиот гигант во следната кампања. Иако од актулнава ...
| | веќе видена | слични

Барселона оваа сезона игра одлично и е лидер во Примера, а во последно време се погласни се шпекулациите дека тренерот Ернесто Валверде ќе го напушти клубот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева останува во притвор, откако судијата на претходна постапка ја одбил понудената гаранција во имот, а ...
сите 460 | | | веќе видена

Познати се три четврфиналнаи пара на евро-шампионатот во одбојка во машка конкуренција. Досега влез помеѓу најдобрите осум обезбедија: Германија, Русија, ...
сите 332 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата утре ќе одржат нова средба за законот за јавното обвинителство.Средбата што ќе се случува во Собранието е прва по ...
сите 372 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Валверде ги подгреа шпекулациите дека Барселона размислува за Мората

Од:
До кого (е-маил):
Порака: