Валверде ги подгреа шпекулациите дека Барселона размислува за Мората


Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде призна дека Барселона сака да се засили на напаѓачката позиција, а шпанските медиуми тврдат дека клубот е заинтересиран ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот повеќе не е опција број еден за својата позиција кај Ернесто Валверде, Артуро Видал и Артур во последните неколку месеци мошне добро ја искористија ...
| | веќе видена | слични

Барселона вчера потврди дека Мунир Ел Хадади повеќе не е нивни играч, па јасно е дека каталонскиот клуб ќе побара напаѓач кој би имал улога на резерва во овој ...
| | веќе видена | слични

Филипе Кутињо не можеше да каже НЕ кога Барса тропна на неговата врата, Јирген Клоп се обиде да го предомисли но залудни беа обидите на Германецот, кој убаво ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Валверде ги подгреа шпекулациите дека Барселона размислува за Мората

Од:
До кого (е-маил):
Порака: