Ракитиќ пред трансфер во Интер

3 копии

Сите играчи и навивачи на Барселона доживеаја огромно разочарување со болната елиминација во полуфиналето во Лигата на шампионите, а во моменти кога сите во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иван Ракитиќ се најде на удар поради своето слабо издание на натпреварот против Ливерпул, а дополнително ги разбесни фановите на Барселона откако 12 часа по ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ракитиќ пред трансфер во Интер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: