Вакво нешто ретко се гледа: Бен Симонс со еден потег измами противнички играч и донесе победа за Филаделфија


Екипата на Филаделфија ја забележа својата 24 победа во сезоната на тешкото гостување кај Лос Анџелес Клиперс откако со 119:113 го совлада домашниот тим. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева до 14 часот треба да одлучи дали обвинителите Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски ќе бидат изземени од предметот ...
сите 685 | | | веќе видена

Деновиве со ФБ статус министерот за надворешни работи Димитров порача дека кај него има чувство на бес и апатија заради криминалните димензии на случајот ...
сите 298 | | | веќе видена

Паниката на ВМРО-ДПМНЕ кулминира, стравот од правдата и одговороност за сите што го прекришиле законот е се поголем. Стоилковски ја утнал адресата, вистинското ...
сите 147 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вакво нешто ретко се гледа: Бен Симонс со еден потег измами противнички играч и донесе победа за Филаделфија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: