Две најчести грешки поради кои кожата на лицето страда

2 копии

Др Нигма Талиб открива интересни податоци за тоа колку вашето лице е огледало на здравјето. Постојат четири типа лица и нивни нуспојави. Дали вашето тело има ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 67 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 61 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Две најчести грешки поради кои кожата на лицето страда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: