Нејзиниот татко е руски олигарх, а вака изгледала нејзината луксузна свадба со 10 години помладиот избраник


Една од најпосакуваните Русинки, 34-годишната Анастасија Потанјина, се омажила за 10 години помладиот Артем Кручин. Свадбата која се одржала во хотелот ...
| | веќе видена | слични

Сузана Турунџиева неодамна ја омажи својата ќерка Лора, а како што објави на социјалните мрежи го добила најубавиот комплимент кога помислиле дека таа, а не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Стручните служби на Град Скопје ќе ја разгледаат иницијативата поднесена од Општина Аеродром за ново сообраќајно решение на булеварот „Србија“ и во соработка ...
сите 83 | | | веќе видена

Аналитичарите Сашо Клековски и Владимир Божиновски едногласни во објаснувањето зошто ВМРО-ДПМНЕ има несогласување со договорот и со референдумот во вечерашното ...
сите 22 | | | веќе видена

Во отвореното Студио 1 ги анализираме последните апели на партиите пред референдумот – маршот на коалицијата „За европска Македонија“ во Скопје и маршот на ...
сите 58 | | | веќе видена

Останува уште помалку од една седмица до конференцијата на која што Apple ќе ги претстави трите нови модели на Ајфон и новата генерација на паметниот часовник. ...
сите 70 | | | веќе видена

Вардарци со силно темпо продолжуваат на одигрување натпревари. После големата победа против актуелниот шампион на Европа, црвено-црните слетаа во Скопје, вчера ...
сите 95 | | | веќе видена

Единствена цел на пререгистрацијата на граѓаните во системот на Управата за јавни приходи (УЈП) е да се подобрат услугите што оваа институција им ги дава на ...
сите 80 | | | веќе видена

Вечерва, со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност во Скопје ќе се отвори самостојна изложба на хрватскиот уметник Владимир Фрелих, насловена ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејзиниот татко е руски олигарх, а вака изгледала нејзината луксузна свадба со 10 години помладиот избраник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: