Motorola ја претстави новата G7 серија составена од 4 смартфони


Една од највозбудливите приказни во светот на телефоните е враќањето на Motorola RAZR на пазарот оваа година. Па, како ќе изгледа уред на преклопување во 2019 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Energizer е бренд којшто на повеќето ни е познат по производството на батерии. Тие сепак, а не им е првпат, се „мешаат“ и на пазарот на паметни телефони, а тоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мицкоски да не се крие туку да излезе пред граѓаните и да признае дали се гледал со Никола Груевски во Будимпешта? Христијан Мицкоски да не се крие зад статуси ...
сите 798 | | | веќе видена

Јавноста со денови е згрозена од навредливите напади кон еден „суетен“ новинар и „педер“ (како што самиот ги нарекува) од страна на премиерот Зоран Заев. ...
сите 390 | | | веќе видена

Зоран Заев не го прима неговиот пулен и штитеник Боки 13 во премиерскиот кабинет во Владата, туку на фотографиите е Христијан Мицкоски маскиран во политичар ...
сите 329 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 267 | | | веќе видена

Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола беше бесен по ремито 2-2 со Тотенхем. Менторот имаше сериозни забелешки кон системот ВАР, откако голот на Габриел ...
сите 202 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, повика на одржување предвремени избори во државата, на прес-конференцијата што ја одржа вчера, ...
сите 93 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Хороскоп за 33 та недела : Знаете ли кој хороскопски знак е личноста на која сакате да ѝ подарите нешто? Овен Оние кои се родени во знакот Овен сакаат што е ...
сите 170 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Motorola ја претстави новата G7 серија составена од 4 смартфони

Од:
До кого (е-маил):
Порака: