Внимавајте: Отворените шахти се побројни, опасни и за пешаците и за возачите


Бројот на отворените шахти низ тротоарите и одделни улици во Скопје во изминатите неколку години енормно е зголемен. Од пропаѓање во отворените шахти со ...
| | веќе видена | слични

Не пуштајте ги децата и миленичињата да лутаат далеку од вас на плажа, бидејќи ако налетаат на ова, нема добро да заврши. Појава која е сѐ почеста добила и им ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад! Одлучуваме дали ќе продолжат да растат платите или ќе се полнат џебовите на луѓето на ...
сите 325 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 84 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Внимавајте: Отворените шахти се побројни, опасни и за пешаците и за возачите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: