Медицинска сестра малтретира новороденче, додека другата се смее (ВИДЕО)


Видеото е снимено во Саудиска Арабија. Бебето било донесено во болница поради инфекција, а на снимката која го шокираше светот, се гледа како медицинската ...
| | веќе видена | слични

Ноевите имаат многу остри клунови и силни нозе, и би можеле да да бидат доста опасни ако ве нападнат. Се претпоставува дека нојот сакал да ги нападне ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Медицинска сестра малтретира новороденче, додека другата се смее (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: