V6 со 440 коњски сили за Porsche Cayenne S Coupe

Уште откако престана редовно да се одржува саемот за автмобили, сметавме дека треба да потегнеме иницијатива и да обезбедиме таков настан. Наместо во саемските ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на викендов, во надворешниот дел на Скопје Сити Мол може да се погледне несекојдневна автомобилска изложба која опфаќа олдтајмери, но дава призвук и ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 211 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска го прими претседателот на Големото национално собрание на Република Турција, Мустафа ...
сите 238 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

V6 со 440 коњски сили за Porsche Cayenne S Coupe

Од:
До кого (е-маил):
Порака: