Ноле ги уплаши своите фанови: Србинот падна, го свитка зглобот, но… (Видео)


Новак Ѓоковиќ моментно води со 2:1 во сетови во дуелот против Роберто Баутиста, во полуфиналето на Вимблдон. Србинот е прв фаворит на неофицијалното светско ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Новак Ѓоковиќ се пласираше во финале на Вимблдон, негово шесто, откако попладнево лесно се справи со Роберто Баутиста Агут и го совлада со 3-1 во сетови.Познат ...
| | веќе видена | слични

Роберто Баутиста Агут ги живее моментите на слава на Вимблдон. Шпанскиот тенисер од кого никој не очекуваше дека може да стигне до завршницата на славниот ...
| | веќе видена | слични

Тенискиот ас Новак Ѓоковиќ со серва на трева против член на својот стручен штаб се опушташе и забавуваше после експресно обезбеденото полуфинале на престижниот ...
| | веќе видена | слични

Роберто Баутиста Агут е најголемото изненадување на Вимблдон за оваа година. Шпанецот никогаш во кариерата немал успех на тревен терен, па за многумина е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот Артан Груби во име на ДУИ побара наследникот на Катица Јанева како шеф на Специјалното јавно обвинителство да биде веднаш одбран од Советот на јавни ...
сите 163 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 371 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 141 | | | веќе видена

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 81 | | | веќе видена

Извештајот од вештачењето на телефонот на специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, е готов и стигнал во Обвинителството за гонење на организиран криминал ...
сите 393 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ноле ги уплаши своите фанови: Србинот падна, го свитка зглобот, но… (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: