Едно лице повредено во синоќешната сообраќајка им подлегна на повредите

2 копии

Бизарна несреќа се случила вчера кога во 14.15 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“, било пријавено ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
6 копии
2 копии
3 копии
10 копии

Едно лице било повредено вчера при сообраќајка помеѓу трактор и патнички автомобил во неготинско, информира денеска Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сообраќајна несреќа се случила на патот кај Неготино, едно лице е повредено. Како што стои во билтенот на МВР, вчера во 9 часот на регионалниот пат Неготино - ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 106 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски прашува „Дали тоа и хрватската министерка за надворешни работи, Марија Пејчиновиќ Буриќ шири лажни вести дека неколку ЕУ-земји се ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Едно лице повредено во синоќешната сообраќајка им подлегна на повредите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: