УЖАС: Вујко се обидел да си ја силува 10- годишната внука- „сакам да ти направам дете„

Селаните во Велика Плана се во шок поради апсењето на 33- годишниот А. З, кој е осомничен дека во петокот обидел да ја силува својата 10- годишна внука, за да ...
| | веќе видена | слични

Жителите од селото кај Велика Плане, се во шок по апсењето на З.А. (33) кој е осомничен дека во петокот се обидел да ја силува внуката (10) за да му роди дете. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 141 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УЖАС: Вујко се обидел да си ја силува 10- годишната внука- „сакам да ти направам дете„

Од:
До кого (е-маил):
Порака: