УЖАС: Прилепчанка силувана од поранешното момче

8 копии

Утрово околу 03.30 часот, 26-годишна жена од Скопје пријавила дека пред угостителски објект во селото Марино била физички нападната од нејзиниот дотогашен ...
| | веќе видена | слични

Двајца разбојници, синоќа дваесетина минути пред полноќ, вчера ја ограбиле наплатната каса од паркингот во Компексот клиники „Мајка Тереза“, информираа од ...
| | веќе видена | слични

Скопјанка била претепана од својот поранешен љубовник, во населбата Аеродром, информираше МВР. Четириесет и седумгодишна скопјанка пријавила дека била физички ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Како што соопштува МВР, на 13.07.2019 во 01,30 часот на локален пат за с.Србјани-Кичево, 16-годишна девојка од Прилеп, управувајќи мопед „лонгија“ изгубила ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Изминатата ноќ малку по полноќ во СВР Скопје се пријавени два случаи на тешки физички инциденти, во кои жена во трговски центар во една скопска населба била ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Предизборната кампања завршува утре во 24 часот кога и официјално почнува предизборниот молк. Уште денеска и утре политичките партии и коалициите учесници во ...
сите 244 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 83 | | | веќе видена

Носителот во ИЕ2, Оливер Спасовски денеска беше на средби во Куманово и околните населени места и пред граѓаните говореше за тоа колку многу може да се сработи ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УЖАС: Прилепчанка силувана од поранешното момче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: