Утврдена причината за несреќата на шефот на Лестер (видео)


7 копии

Покрај тајландскиот милијардер, во големата несреќа животот го загубија уште четири лица кои беа во хеликоптерот веднаш по мечот помеѓу Лестер и Вест Хем кој ...
| | веќе видена | слични

По нешто повеќе од еден месец од хеликоптерската несреќа во која загина газдата на Лестер, Вишај Шриваданапраба и уште четворица, се дознаа резултатите зошто ...
| | веќе видена | слични

После повеќе од еден месец и официјално е откриена причина за несреќата во која животот го загуби претседателот на Лестер, Вичај Ширвадханапраба и уште неколку ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утврдена причината за несреќата на шефот на Лестер (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: