Во сообраќајна несреќа во Струмица загина 15-годишно девојче


4 копии

Сообраќајна несреќа во која учествувале две возила се случила денес околу 10 часот во скопски Карпош, потврдуваат од МВР за Курир. Од полицијата информираат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот министер за внатрешни работи Оливер Андонов е еден од учесниците на сообраќајната несреќа кај последна петка во Ново Лисиче, каде беше повредено ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

На 17.01.2019 околу 15.45 часот на бул. АСНОМ во Скопје се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко моторно возило Опел Астра со скопски ...
| | веќе видена | слични

Поранешен министер за внатрешни работи учествувал во сообраќајна несреќа кај последна петка во Ново Лисиче, каде беше повредено едно женско лице. Во 15.45 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Загаденоста на воздухот во Македонија вечерва е на енормно високо ниво, додека власта предводена од СДСМ и Заев не ги интересира здравјето на граѓаните. Во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Засега нема закажано средба на работните групи за законот за јавно обвинителство в сабота, велат од Министерството за правда, по информациите објавени во дел ...
сите 563 | | | веќе видена

Стевче Донев ќе продолжува да го застапува предметот „Триста“, односно истиот кој му беше доделен од СЈО, а сега од редовното Јавно обвинителство, објави ...
сите 147 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 270 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 257 | | | веќе видена

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, ...
сите 154 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во сообраќајна несреќа во Струмица загина 15-годишно девојче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: