Утрово во Битола само 12 степени

4 копии
8 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утрово во Битола само 12 степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: