Утре пожешко и од денес, но подгответе се и за лудо време

14 копии
8 копии
4 копии
21 копии
13 копии
повеќе

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре пожешко и од денес, но подгответе се и за лудо време

Од:
До кого (е-маил):
Порака: