Утре нова средба со концесионерите на плажите

3 копии

Охрид, 16. мај 2018 (Inpress) – Секојдневно се` повеќе спортски и еко друштва, големи компании и здруженија се пријавуваат да бидат дел од големата Еко акција ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Останато

Се уште нема договор - Грција инсистира дека најдобро решение за спорот е избор на едно од имињата кои ги доставил медијаторот Нимиц , кажа денеска портпаролот ...
сите 425 | | | веќе видена

Меѓу патниците во авион, кој летал од Турција до Русија, настанала огромна паника кога за само пет минути авионот нагло се спуштил од висина од 9.997 метри, на ...
сите 87 | | | веќе видена

Русенскиот митрополит Наум од БПЦ-БП му одржа скретен курс и уште повеќе, го понижи и му удри невидена шлаканица на Архиепископот охридско-македонски, г.г. ...
сите 93 | | | веќе видена

Во собранието на Република Македонија ќе се формира работна група составена од претставници на политичките партии, за да се поддржи имплементацијата на ...
сите 100 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања, Бујар Османи и министерот за надворешни работи, Никола Димитров, учествуваа на работна средба со амбасадорите на ...
сите 358 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре нова средба со концесионерите на плажите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: