Утре протест пред Влада против загадувањето

9 копии
10 копии

И денеска, како изминатите 149 саботи, во центарот на Скопје ќе протестираат лицата исклучени од системот на Топлификација, кои мора да плаќаат сметки иако не ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Останато

Ви го пренесуваме интервјуто на „360 Степени“ со Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг: Г-дине генерален секретар, денеска повторивте дека вратите на ...
сите 37 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, денес присуствуваше на чествувањето на големиот христијански празник Богојавление – Водици во ...
сите 506 | | | веќе видена

Во најновото соопштение до јавноста, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ повторно наведуваат дека правосудните органи имаат двојни стандарди. Како што велат ...
сите 195 | | | веќе видена

За две три недели и претседателот Иванов ќе биде казнет за неспроведување на Законот за употреба на јазиците, изјави во емисија на ТВ Алсат пратеникот на ДУИ ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре протест пред Влада против загадувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: