Без вода улиците „Палмиро Тољати“ во Маџари и „Среќко Пужалка“ во Ченто

2 копии

Од утрово без вода се корисниците на улицата „Палмиро Тољати“ во скопската населба Маџари, информира ЈП Водовод. „Ве известуваме дека на ден 11.07.2018 поради ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

ЈП Водовод и канализација - Скопје известува дека дефектот на ул.Иван Аговски раскрсница со Гиго Михајловски во населба Карпош 2 е саниран. Водоснабдувањето е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Владата доживеја дебакл откако „фрли“ милионска сума за прославата, а доби очајна посетеност. Народот овој пат не ја проголта лагата. Организацијата на ...
сите 53 | | | веќе видена

Португалецот ги разниша социјалните мрежи со својата објава, неговата порака се искачи на петтото место на најлајкувани објави во историјата на Инстаграм. ...
сите 207 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска во Брисел на прашањето дали МВР може да даде повеќе информации за наводите на премиерот Зоран Заев и ...
сите 106 | | | веќе видена

Од општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ од Прилеп, ги обвинија градоначалникот Илија Јовановски и пратеникот Хари Локвенец од СДСМ, дека ги излажале прилепчани со ...
сите 36 | | | веќе видена

ЗА НЕШТАТА ДА СТАНАТ ПОЈАСНИ Ќе продолжи ли Мицкоски да дејствува како „тврдокорен“ или како европеец, како пион на фамилијата или како лидер на демократска ...
сите 44 | | | веќе видена

Претепаното 14 месечно бебе не примило ниту една вакцина и воопшто не е евидентирано во пунктот за имунизација во Јане Сандански. Ова го откриле од Државниот ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Без вода улиците „Палмиро Тољати“ во Маџари и „Среќко Пужалка“ во Ченто

Од:
До кого (е-маил):
Порака: