Уставот е обезвреднет: Со манипулација сакате да ги излажете луѓето да излезат на референдум?

Колку бесрамно манипулираат дека референдумот бил за зачленување во ЕУ. Така бе, со манипулација сакате да ги убедите луѓето да излезат на референдумот? Не ви ...
| | веќе видена | слични

Останато

Прашањата за директен увид во сметките на носителите на јавни функции е затворено, Државната комисија за спречување на корупцијата ќе има право до директен ...
сите 143 | | | веќе видена

Дека холивудските грабежи кои ги гледаме на филмовите се случуваат и во реалноста покажува и истрагата на македонското обвинителство. банда од четворица ...
сите 52 | | | веќе видена

Богојавление Водици е еден од најголемите и најтешки христијански празници. Според Библијата, на овој ден се отворило небото и се слушнал божјиот глас. Според ...
сите 62 | | | веќе видена

За нешто повеќе од четири години, рускиот претседател Владимир Путин по втор пат ќе ја посети Србија. Иако, според најавите економската и воената соработка ќе ...
сите 38 | | | веќе видена

Јувентус стигна до трофејот од Суперкупот на Италија по триумфот од 1-0 над Милан, ЦР7 го постигна единствениот гол на мечот во Џеда. Италија „Старата дама“ на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уставот е обезвреднет: Со манипулација сакате да ги излажете луѓето да излезат на референдум?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: