Се'уште се утврдува идентитетот на еден од загинатите во несреќата во Драчево


Расфрлани остатоци од камионот во кој синоќа смртоносно влета „Рено 5“ со петмина патници, и денеска сведочеа за кобниот судир во скопско Драчево. Тука, ...
| | веќе видена | слични

Фатална сообраќајна несреќа пред полноќ одекна во Скопје. Судирот меѓу возилото „рено 5“ и товарно возило „мерцедес“ бил кобен за петорицата патници во ...
| | веќе видена | слични

Траги од крв, остатоци од возилата… Останаа да сведочат за страотната сообраќајка на булеварот „Борис Трајковски“ пред влезот на скопската населба Драчево. ...
| | веќе видена | слични
21 копии
13 копии

Возачот и четворицата патници од возилото „рено 5“ се загинатите лица во сообраќајната несреќа што се случи синоќа на булеварот „Борис Трајковски“ пред ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Цело семејство настрадало во тешката сообраќајна несреќа која во доцните часови се случи кај бензиската пумпа „Лукоил“ на влезот во Драчево, пренесува ...
| | веќе видена | слични
12 копии
3 копии

Според неофицијални информации, три лица починаа на лице место, а две со тешки повреди им подлегнале на скопските клиники во тешката сообраќајка која што се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се'уште се утврдува идентитетот на еден од загинатите во несреќата во Драчево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: