Во Клиничката болница „Аџибадем Систина“ пациентот со вештачко срце го прослави 46. роденден

3 копии

Горан Спиров од Штип, пациентот на којшто пред две недели му беше вградено целосно вештачко срце, денеска во Клиничката болница „Аџибадем Систина“ го прослави ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во Полициската станица Карпош вчера утрината било пријавено дека Ј.М.(41) од Охрид, која како потстанар живее во Скопје на улицата „Миле Поп Јорданов“, веќе ...
| | веќе видена | слични

На 01.08.2018 година во 09,25 часот во Полициската станица Карпош било пријавено дека Ј.М.(41) од Охрид, која како потстанар живее во Скопје на улицата „Миле ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
4 копии
3 копии
4 копии
4 копии
повеќе

Останато

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 185 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 227 | | | веќе видена

Охрид, 22. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северeн правец. Максималната ...
сите 164 | | | веќе видена

На средбите  тој посочи дека во земјава откако е СДСМ на власт имаме се потешко секојдневие, неправди на секој чекор и огромна неспособност на власта да донесе ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Клиничката болница „Аџибадем Систина“ пациентот со вештачко срце го прослави 46. роденден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: