“Гранд продукција” го покани Стефан Величковски во “Ѕвездите на Гранд” (Фото)


Првиот човек на најголемата српска продукција “Гранд”, Саша Поповиќ телефонски го побарал македонскиот пејач Стефан Величковски и го поканил повторно да се ...
| | веќе видена | слични

По сè изгледа дека српскиот музички натпревар „Ѕвездите на Гранд“ не се предава, ниту се укинува, напротив. Тоа само значи дека не се откажува ниту од пејачите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 51 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Гранд продукција” го покани Стефан Величковски во “Ѕвездите на Гранд” (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: