Вирален хит: Охрид не ги рекламира своите плажи, туку своите „кучки“ (ФОТО)


На социјалните мрежи кружи фотографија од брошура во која се претставени плажите на Охрид за странските туристи. Идејата е одлична, но проблемот е што е ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Спасителите на Црвениот Крст со полни раце работа оваа сезона.По најмалку три интервенции дневно, спасувачките тимови глава не можат да кренат од давеници во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Тридневната инертност на институциите беше доволна екс премиерот Никола Груевски да се даде во бегство. Од петокот до понеделникот, судските служби се обидоа ...
сите 599 | | | веќе видена

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 285 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

Француските медиуми, кои денеска опширно коментираат и прераскажуваат за комеморацијата по повод 100 години од завршувањето на Првата светска војна во Париз и ...
сите 193 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вирален хит: Охрид не ги рекламира своите плажи, туку своите „кучки“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: