Урнебесна поза на таткото и синот: Даниел Кајмакоски (ФОТО)

Откако сопругата Кристина на свет го донесе нивниот прв син, поп-пејачот Даниел Кајмакоски периодов е повеќе активен на приватен план, па на социјалните мрежи ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна стана татко. Тој секојдневно објавува фотографии од детето, а овој пат ја објави фотографија која ...
| | веќе видена | слични

Во една прилика Даниел потенцираше дека сака да стане млад татко, а дефинитивно желбата му се исполнила. Перидов пејачот повеќе е актуелен на приватен план, па ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна се оствари во улогата на татко, па тој и неговата сопруга Кристина уживаат во растењето на синот. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебесна поза на таткото и синот: Даниел Кајмакоски (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: