Уред што ги воведува постарите луѓе во информатичкото доба (ВИДЕО)


2 копии

Слушните апарати во изминатите години не покажаа значаен напредок кога се во прашање технолошките иновации, бидејќи нивниот начин на работа е одамна прифатен и ...
| | веќе видена | слични

Овој уред ќе ви овозможи да зборувате на речиси секој јазик што ќе посакате без постојано да погледнувате во телефонот и да гледате што да кажете. Компанијата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот претседател, Емануел Макрон, испрати писмо до Французите, во кое тој го повикува народот на голема национална дебата и решавање на кризата што ја ...
сите 184 | | | веќе видена

Групата на германската зелена партија во Европскиот парламент го повика Манфред Вебер, кандидатот на Европската Народна Партија (ЕПП) за претседател на ЕК, ...
сите 143 | | | веќе видена

Трамп од Белата куќа предупреди на можноста за многу подолг застој, за што ги обвинува демократите, кои одбиваат да го поддржат предлогот за финансирање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Во регионот на Алпите и натаму владее голема опасност од лавини. На други места пак со постепената промена на временските услови се појавуваат нови проблеми. ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уред што ги воведува постарите луѓе во информатичкото доба (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: