Irina Shayk е новата Lady in red за Allure Magazine

Најновиот број на рускиот Allure го краси Irina Shayk, а улогата да биде секси бомба за оваа убавица е секогаш лесна. Облечена на секоја фотографија во црвено и придружена со двајца машки модели ( Jordan and Zac Stenmark ) Irina Shayk изгледа заносно. Погледнете ја како совршено си ја игра својата улога на Lady in Red.
| | веќе видена | слични

Во поранешна магацинска сала за козметика, во германскиот град Бон функционира своевиден рај за љубителите на кампувањето. Уникатно и практично решение за претежно врнежлива Германија.
| | веќе видена | слични

На прочуениот париски саем за ентериер и декорации Maison&Objet, дизајнерката Irina Neacsu лансираше нова колекција на столици, кои означуваат потполно нов правец во развојот на модерниот стил. Се работи за тапацирани столици со необични принтови и мотиви. Секоја столица е уникатно и рачно изработена, комбинирајќи различни материјали и техники. Би ги сместиле некаде во домот? Како додаток во дневната соба или удобно уживање во спалната?
| | веќе видена | слични

Останато

Полицијата 24 часа на ден ги чува таблите со новото име Северна Македонија, за да не бидат уништени и ишкртани како оние за автопатот Пријателство, пишува ...
сите 296 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата од 13 февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават во ...
сите 290 | | | веќе видена

Претседателот на партијата„ Алтернатива“ која настана по расколот во „Беса“, Африм Гаши по средбата со премиерот Заев изјави дека за партијата е повеќе ...
сите 212 | | | веќе видена

Професорката Гордана Силјановска, кандидатката за Претседател на Република Северна Македонија, на својот ФБ профил објави фотографија на која е со првиот ...
сите 162 | | | веќе видена

Двајца пациенти денеска беа пуштени на домашно лекување од болницата „8-ми Септември“. Пациентите ги пречекаа нивните роднини. Тие беа во добра состојба, но не ...
сите 198 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст" што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 136 | | | веќе видена

Самопрогласениот времен претседател на Венецуела, Хуан Гуаидо ја повика војската да дозволи влез на хуманитарната помош за Венецуела, која се очекува да ...
сите 123 | | | веќе видена

Фирмата „Авто мото здружение Гостивар“, чиј сопственик е газдата на „Дурмо турс“, минатата година имала забрана да врши технички преглед на возила. Забраната е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Irina Shayk е новата Lady in red за Allure Magazine

Од:
До кого (е-маил):
Порака: