Зборува Скопје – да го чуваме и сакаме нашиот град


По катастрофалните пожари во Грција, македонскиот уметник Зоран Кардула организираше повик за донација на уметнички дела на кој се пријави поголема група ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Интервентната полиција мнападна голем број луѓе што ги преплавија улиците на главниот град на Еквадор, Кито, и го нарекоа нивниот претседател Ленин Морено ...
сите 253 | | | веќе видена

Претседателската кандидатка Гордана Силјановска Давкова вечерва од Кратово им одоговори на сите загрижени за тоа како ќе била претседател на државата и врховен ...
сите 233 | | | веќе видена

Со оглед на тоа дека во недела ни претстојат претседателските избори на сите нас ни е важно тоа какво време не очекува за време на изборите. Времето во недела ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зборува Скопје – да го чуваме и сакаме нашиот град

Од:
До кого (е-маил):
Порака: