Таа ќе биде дадилка на нивниот син: Еве кој ќе живее со Александра и Филип штом пејачката се породи


3 копии

Александра Пријовиќ би требало за еден месец да стане мајка и не ја крие среќата што ќе се оствари во улогата на родител. Пејачката има страв од продувањето и ...
| | веќе видена | слични

Александра Пријовиќ со музика започнала да се занимава многу рано, па така како млада девојка освен моминското презиме таа користела и свое уметничко име. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Александра Пријовиќ жестоко се скарала со својот сопруг Филип Живојиновиќ бидејќи во нејзиниот стан тој не дозволува да се пресели мајката на пејачката. Како ...
| | веќе видена | слични

Испливаа во јавноста фотографии од свадбата на синот на Брена, Филип Живоиновиќ и Александра Пријовиќ, а сите гледаа во еден преубав детаљ. Тоа е кочија која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Предраг Васиљевиќ Кога Црна Гора влезе во НАТО, неофицијално, стана Монтенегро. Македонија за да влезе во Алијансата беше преименувана во Северна Македонија. ...
сите 96 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 209 | | | веќе видена

Прес конференција, Хари Локвенец, пратеник од СДСМ и коалицијата Скопје, 16.02.2019 Почитувани граѓани, почитувани новинари За првпат во историјата, министер ...
сите 150 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд трамп го потпиша законот за избегнување нова делумна блокада на државната администрација. Со Законот се обезбедени 333 ...
сите 121 | | | веќе видена

Во домот на културата „Браќа Миладиновци“ во Струга, денеска најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ одржа Конвенција на која од 9-те кадидати за ...
сите 136 | | | веќе видена

„Господ постои, името ѝ е Петрунија“ на Теона Стругар Митевска ги доби наградите на Екуменското жири и на Здружението на германските кина за авторски филм, ...
сите 88 | | | веќе видена

Изутринава почина уште еден 39 –годишен пациент на Клиниката за анестезија, реанимација и интензивно лекување -Карил, подлегнувајќи им на повредите здобиени ...
сите 216 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 98 | | | веќе видена

Несреќата која во средата се случи кај селото Ласкарци кога автобус на компанијата Дурмо Турс излета од патот и се преврте зеде уште една жртва. Последните ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таа ќе биде дадилка на нивниот син: Еве кој ќе живее со Александра и Филип штом пејачката се породи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: