Ума Турман ќе претседава со жирито на „Извесен поглед“ во Кан


Останато

3 новороденчиња родени од една мајка вчера починале на скопската клиника за Гинекологија, еден ден по нивото раѓање. Според информациите на Алфа мајката на ...
сите 58 | | | веќе видена

Кабинетот на Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов вечерва испрати реакција во врска со изјавата на Горан Живаљевиќ, дадена за српската новинска ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ума Турман ќе претседава со жирито на „Извесен поглед“ во Кан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: