Саниран дефектот на бул.Борис Трајковски ББ

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи-Скопје, прекинот е поради уличен дефект Ф-100мм на „Mито Хаџивасилев Јасмин", од предната страна од ...
| | веќе видена | слични

Без вода утре од 15:15 часот ќе бидат корисниците во потегот од ул. „Mито Хаџивасилев Јасмин", објектите на Тутунска Банка, Рамстор и Музеј на Град Скопје. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Денес во попладневните часови ќе се задржи нестабилно време со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со засилен ветер и услови за појава на град. ...
сите 301 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саниран дефектот на бул.Борис Трајковски ББ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: