Има 12 години, се скарал со мајка му, ја украл кредитната картичка и отишол на Бали (ВИДЕО)

Дванаесетгодишно дете од Сиднеј ја украло кредитната картичка на своите родители, ја измамил својата баба за да му го даде пасошот и одлетал за Бали, после ...
| | веќе видена | слични
3 копии

12-годишно момче од Сиднеј немало многу разбирање за аргументите од своите родители кои му рекле дека не може да оди на одмор на Бали, па одлучило нештата да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот весник „То Вима“ информира дека Преспанскиот договор може да биде ратификуван во грчкиот парламент и со помалку од 151 пратеник, кои инаку му се ...
сите 592 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има 12 години, се скарал со мајка му, ја украл кредитната картичка и отишол на Бали (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: