Милан преговара со Лацио за трансфер на Имобиле

5 копии
2 копии
4 копии
2 копии

Јувентус се откажува од намерата да го купи Сергеј Милинковиќ Савиќ бидејќи не можат да дадат толку колку што бара Лацио. Италија Се веруваше дека Јувентус ќе ...
| | веќе видена | слични

Јувентус нема да го купи Сергеј Милинковиќ Савиќ бидејќи не сака да даде толку колку што бара Лацио, но шпекулациите од Шпанија велат дека тие сакаат да го ...
| | веќе видена | слични

Ja завршија работата, остана во границите на ФФП, сега практично можат се. Се очекува да пристигнат најмалку четири или пет играчи, трио мајстори би требало да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 242 | | | веќе видена

Иницијативата Правда за Никола Груевски денеска преку сооштение искажа незадоволство од одбивањето на второстепената жалба за одложување на издржувањето на ...
сите 105 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 82 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 103 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, по повод расправата за формирање „европска војска“, денеска предупреди дека европската одбрана не смее да се ...
сите 201 | | | веќе видена

Градот Скопје реагира на прес-конференцијата на членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев поврзана со предлогот за воведување систем на налепници при ...
сите 133 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Никола Груевски не се појави во затворот во Шутка во текот на ноќта, иако најупорните новинарски екипи го чекаа до раните утрински часови. ...
сите 16 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан преговара со Лацио за трансфер на Имобиле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: