Лудило во Салцбург, Звезда даде 2 гола за 60 секунди и по 26 години се пласираше во Лигата на шампионте! (ВИДЕО)


За прв пат по сезоната 1991/92, Црвена звезда ќе игра во групната фаза од најелитното европско натпреварување, вечерва шампионот на Србија приреди големо ...
| | веќе видена | слични
11 копии
3 копии
2 копии

Од таборот на Црвена Звезда во последниот ден од преодниот рок претставија три нови засилувања, две од нив вистински бомби во летниот преоден рок. Нови ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Српскиот шампион Црвена Звезда долго го чекаше пласманот во групната фаза на Лигата на шампионите, а кога веќе се избори за такво нешто, реши да го засили ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Обвинителството за организиран криминал и корупција го истражува бегството на поранешниот премиер Никола Груевски. Обвинител веќе ги прибира доказите, дали ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лудило во Салцбург, Звезда даде 2 гола за 60 секунди и по 26 години се пласираше во Лигата на шампионте! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: