Удобно и секси: Ѕирнете во домот на Бали Бег

2 копии

Турската звезда Бурак Оџивит, кој се прославил со улогата на Бали бег во серијата „Сулејман Величествениот“повторно се враќа на малите екрани, и секако, во н ...
| | веќе видена | слични

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 318 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Удобно и секси: Ѕирнете во домот на Бали Бег

Од:
До кого (е-маил):
Порака: