Убиен фудбалер на Сент-Етиен

8 копии
2 копии

Фудбалскиот клуб Сент Етјен ова попладне излезе со една разочарувачка вест на својот официјален Твитер профил, обелоденувајќи дека еден младински член на тимот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Убиен фудбалер на Сент-Етиен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: