Овие 3 хороскопски знаци се осудени на пропаст

2 копии

Затоа, постои голема опасност дека тие ќе бидат оставени сами и повредени. 1. Рак Родените во знакот на Рак на почетокот се воздржани, но веднаш штом ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии

Кога некој во вашата околина е лут, вашиот прв инстинкт најверојатно ќе ви каже да се повлечете и да му дадете простор да се смири. Сепак, на некои луѓе им ...
| | веќе видена | слични

Еве на кои хороскопски знаци април им носи многу пари и успех! Три хороскопски знаци во април ќе имаат големи прилики што се однесува на пари и работа. За овие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зградата во трговскиот центар Скопјанка во која вчера повеќе од 6 часа беа евакуирани станарите поради неподнослив мирис кој предизвикувал кашлање и печење на ...
сите 78 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните и членовите на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Свети Николе.Мицкоски пред ...
сите 202 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 51 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие 3 хороскопски знаци се осудени на пропаст

Од:
До кого (е-маил):
Порака: