Пејачот Р. Кели повторно уапсен, обвинет е и за детска порнографија


2 копии
5 копии
4 копии

Аренби пејачот Ар Кели е уапсен откако против него беа поднесени нови обвиненија за кршење на федерални закони поврзани со детска порнографија и трговија со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 207 | | | веќе видена

Јагодите се вкусно овошје но за жал брзо скапуваат. Во ладилник стојат 2-3 дена. Замрзнати траат и до 9 месеци. Најдобар начин да се чуваат е да се замрзнат ...
сите 135 | | | веќе видена

Новиот британски амбасадор во САД мора да биде најдобра личност за долгорочните интереси на односите меѓу двете земји, изјави во четвртокот министерот за ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пејачот Р. Кели повторно уапсен, обвинет е и за детска порнографија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: