Twitter е недостапен во цел свет поради „интерна грешка во конфигурацијата“

Минатите неколку недели Facebook и неговите сервиси ги полнеа насловните страници поради недостапност, но истото вечерва му се случи и на Twitter. Проблемите ...
| | веќе видена | слични
4 копии

„Фејсбук“ и „Инстаграм“ во последните 12 месеци во неколку наврати забележаа сериозни проблеми во работењето. Според податоците собрани од веб-страницата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Разрешувањето на министерката за труд и социјала Рашела Мизрахи покажува дека моделот на Пржинска влада не функционира и треба да се размислува за негово ...
сите 397 | | | веќе видена

Утре во 9:00 часот на моја иницијатива, во Обвинителството за борба против организиран криминал и корупција, ќе остварам средба со Вилма Русковска. Целта на ...
сите 294 | | | веќе видена

Го поздравувам усвојувањето на повеќе реформски закони, вклучително и Законот за јавно обвинителство. Нивната имплементација треба да го зајакне владеењето на ...
сите 296 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 323 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска побара, а судијата Васка Николовска Масевска прифати на денешното рочиште за случајот „Рекет“ новинарите да не ги слушаат ...
сите 400 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Трајко Вељановски денеска од собраниската говорница запраша како може заменик министер за локална самоуправа да го брани ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Twitter е недостапен во цел свет поради „интерна грешка во конфигурацијата“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: