Туризмот и хотелиерството се во подем во Македонија

Туризмот и хотелиерството се во подем во Македонија. Заради развој на туризмот се повеќе се градат или реновираат поголеми и помали хотелчиња ширум земјава. Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерството за економија според актуелните законски прописи ги категоризираше овие сместувачки капацитети. Меѓу нив се и неколку луксузни сместувачки ...
| | веќе видена | слични

Хакери добиле пристап до лични податоци на гости во 14 хотели на синџирот Хотели Трамп, соопшти компанијата. Хакери добиле пристап до лични податоци на гости ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Туризмот и хотелиерството се во подем во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: