Тухел: Предизвик е токму сега да се игра против Јунајтед


Во изминативе неколку дена, една од најкоментираните теми во фудбалска Англија беше првиот пораз кој го претрпе Манчестер Јунајтед под водство на Оле Гунар ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Анхел Ди Марија беше топ тема на „Олд Трафорд“ во текот на вчерашната ноќ, бидејќи покрај навредите кои ги доби и пцовките кои им ги испрати на фановите на ...
| | веќе видена | слични

Анхел Ди Марија вчера беше една од најомразените личности на „Олд Трафорд“, но веројатно никој не очекуваше дека навивачите на Манчестер Јунајтед ќе го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Француски ПСЖ во реваншот од осминафиналето на фудбалската Лига на шампиони против Манчестер Јунајтед би можел да настапи ослабен поради евентуалното неиграње ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тухел: Предизвик е токму сега да се игра против Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: