Не трпи недисциплина: Пешиќ збесна и го испрати својот играч во соблекувалната (Видео)

Составот на Барселона ја оправда улогата на фаворит и славеше над Морабанк Андора во вчерашната средба во првата шпанска лига, но истиот овој дуел го одбележа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер сити ја комплетираше историската тројна титула во Англија, освојувајќи го ФА купот во саботата со убедливата 6:0 победа над Ватфорд, откако претходно ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола и сите играчи на Манчестер Сити вчера ги запишаа своите имиња во историјата на англискиот фудбал, бидејќи составот од „Итихад“ стана првиот тим ...
| | веќе видена | слични

Манчестер сити во голем стил стигна до тројна круна во Англија откако во финалето од ФА купот триумфираше со 6-0 против Ватфорд. Историското остварување ...
| | веќе видена | слични

Останато

Намерата на ВМРО-ДПМНЕ е само како да се закопаат сите предмети, сите докази, сите материјали и веќе да не видат светло на денот, значи тоа е целата работа, ...
сите 479 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев смета дека се работи за сериозен случај за изборни нерегуларности во однос на објавените сознанија во италијанскиот ...
сите 129 | | | веќе видена

Жителите на централниот кинески град Вухан се затворени во своите станови, па прават се за подобро да се најдат во градот кој е изолиран поради избивање на ...
сите 444 | | | веќе видена

Во изминатите деновите со енермно зголемено загадување на воздухот во градот, граѓаните реагираат дека освен неповолните временски услови – магла, воздухот ...
сите 170 | | | веќе видена

Македонската криминална серија Рекет утре во скопскиот Кривичен суд продолжува со нов сведок. Утре водителката и блиска пријателка на Боки 13, Лила Филиповска ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не трпи недисциплина: Пешиќ збесна и го испрати својот играч во соблекувалната (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: