„Тројански коњ“ скришно влегува во туморните клетки за да ги убие

Според „Илијада“, Грците ја добиле Тројанската војна така што внеле нивни војници во Троја скриени во огромен дрвен коњ кој требало да биде подарок како симбол ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Тројански коњ“ скришно влегува во туморните клетки за да ги убие

Од:
До кого (е-маил):
Порака: