Финансирање на земјоделски задруги

5 копии

Пристигнати се 13 апликации на јавниот повик за формирање бизнис акцелератори за млади, прединвестициска програма и инвестиции за старт ап компании на Фондот ...
| | веќе видена | слични

Според критериумите на повикот за кој во соработка со Светска банка се обезбедени 2,25 милиони евра, 11 апликации ја поминале фазата на административна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Финансирање на земјоделски задруги

Од:
До кого (е-маил):
Порака: