Трик злато вреден: Напукнатата шофершајбна поправете ја без никакво трошење пари


Чест проблем кој им се случува на многу возачи е пукање на предното стакло од автомобилот. Чест проблем кој им се случува на многу возачи е пукање на предното стакло од автомобилот.Шофершајбните од автомобилите се многу чувствителни и често знаат да напукнат.Свесни сме дека поправката може да биде многу скапа, но постои и многу поевтино решение!Ви претставуваме едноставно и ефикасно решение, за кое нема да ви требаат многу пари. Во ова видео можете да погледнете за што точно се работи:
| | веќе видена | слични

Шофершајбните на автомобилите се многу осетливи и често знаат да напукнат. Свесни сме дека поправката може да биде многу скапа, но постои и многу поевтино решение! Ви донесуваме едноставно и ефикасно решение, а нема да потрошите куп пари. Во ова видео можете да погледнете за што точно се работи.
| | веќе видена | слични

Српскиот режисер, политички коментатор и телевизиски водител, Борис Малагурски за Спутник Србија даде свое видување за спорот за името кој со години постои меѓу Грција и Македонија. На еден духовит начин Малагурски ги коментира македонско - грчките односи, блокадите, стравот од претензии, дали тие се реални или не, протестите во Грција и слично. За што точно се работи погледнете во видеото.
| | веќе видена | слични

Останато

,,Пчелите се живи. Ми олесни кога гио видов сателитските снимки , на кои се гледа дека три кошници не се изгорени.” , вели пчеларот Николас Гант. Тој објаснува ...
сите 809 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 80 | | | веќе видена

Не стивнува ширењето на морбилите меѓу населението. Прогласена е епидемија на целата територија на земјава, а бројката на заболени е во постојан пораст. Според ...
сите 295 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 229 | | | веќе видена

Според обвинителството , вакви извици можеле да се чујат повече пати во текот на 23 неделниот непрекинат протест . Полицискиот синдикат излезе со остра осуда. ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трик злато вреден: Напукнатата шофершајбна поправете ја без никакво трошење пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: