Три промени до кои доаѓа во телото кога ќе исфрлите бел леб


Останато

Владите што сакаат да им служат на своите граѓани се отворени. Тие не се кријат. Тие откриваат, размислуваат и создаваат со граѓаните. Треба да ги искористиме ...
сите 220 | | | веќе видена

Британската полиција вечерва соопшти дека ослободила еден од шестемина приведени под сомнеж за поврзаност со нападот во лондонското метро во петокот, без да ...
сите 209 | | | веќе видена

Центарот на ураганот Марија поминува на копно и тоа северно од Доминиканската Република а се очекува да ги зафати и островите Туркс, Саикос и Бахамите, рано во ...
сите 206 | | | веќе видена

Преку скандали и дискредитации, до закани за заплашување – еве го второт дел од видео сторијата на А1Он за трите најизвикани обвинителки од Специјалното јавно ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три промени до кои доаѓа во телото кога ќе исфрлите бел леб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: