Тргнала да се пораѓа, загинала на завеан пат – за бебето се борат, остана сираче (ФОТО)

Јована Миленковиќ (24), кој била во девети месец бремена, им подлегна на повредите, еден ден подоцна, а нејзиниот сопруг Стефан Илиќ (27) починал на самото ...
| | веќе видена | слични

Лекарите се уште се борат за животот на штотуку роденото бебе, чија мајка Јована Миленковиќ (24) утринава почина во болница, по страшната несреќа која вчера се ...
| | веќе видена | слични

Дваесет и четиригодишната Јована Миленковиќ, која вчера беше тешко повредена откако автобус и автомобил се судрија кај Крушевац , починала сабајлево во ...
| | веќе видена | слични

Јована Миленковиќ (24), бремената жена која вчера беше повредена во тешката сообраќајна несреќа која се случи во близината на српскиот град Крушевац, утринава ...
| | веќе видена | слични

Трудницата Јована Миленковиќ(24), која вчера беше тешко повредена во стравичниот судир на автобус и автомобил на патот Крушевац - Ѓунис, почина утринава во ...
| | веќе видена | слични

Трудницата Јована Миленковиќ која беше вчера беше повредена во страшна несреќа во Србија, за жал почина денеска во болница. Нејзиното бебнце кое вчера беше ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дваесет и шест годишниот Стефан И. загина во тешка сообраќајна несреќа која се случи кај Крушевац, а неговата бремена жена е тешко повредена и лекарите се ...
| | веќе видена | слични

Жител на Бродарево, каде патиштата се завеани, случајно во текот на денот во снегот пронашол премрзнат маж, но не успеал да го спаси. Никој до него не можел ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Маж(26) загина, а жена(25), која била во поодмина бременот, е тешко повредена во сообраќајната несреќа која рано утринава се случила на патот Крушевац – Ѓунис. ...
| | веќе видена | слични

Едно лице загина во сообраќајна несреќа која се случила рано утрово во 06:30 часот на патот Крушевац – Каоник. До несреќата дошло кога автобус и автомобил се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 142 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Вчера на улицата „Илинденска“ во Охрид се случи сообраќајна незгода помеѓу две патнички возила управувани од охриѓани на 61 и 23-годишна возраст.Во незгодата ...
сите 282 | | | веќе видена

Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тргнала да се пораѓа, загинала на завеан пат – за бебето се борат, остана сираче (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: