Поранешната спајсица на рехабилитација поради зависност од секс и алкохол

Поранешната членка на групата Spice Girls, Мел Би самоиницијативно реши следниот месец да оди на рехабилитација со цел да се справи со зависноста од секс и ...
| | веќе видена | слични

Поранешната Спајсица Мел Би ги изненадила обожавателите кога на откривањето на ѕвездата на Сајмон Кауел се појавила со "ново" лице. Иако пејачката ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Мел Б има сериозно нарушување по разводот и смртта на татко и , така што замина на лекување. Мел Б објави дека заминува во институција за одвикнување ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 66 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешната спајсица на рехабилитација поради зависност од секс и алкохол

Од:
До кого (е-маил):
Порака: